مهندسین مشاور موننكو ایران با نزدیک به نیم قرن تجربه در ارائه خدمات مهندسی، مشاوره‌ و نظارت در صنایع برق، نفت و گاز و پتروشیمی، مترو و راه آهن، مخابرات، دیسپاچینگ و اسکادا، آب و فاضلاب فعالیت می نماید.
این مهندسین مشاور در سال ۱۳۵۲ با سرمایه گذاری مشترك بین بخش خصوصی ایران و شركت مهندسی مونترال از كشور كانادا تاسیس و در ابتدا فعالیت خود را با تمركز در صنعت برق ایران آغاز نمود. در حال حاضر سهام‌داران عمده شرکت مهندسین مشاور موننكو ایران شامل گروه مپنا، شركتWood Groupو شركت مشاوره مدیریت میر (متعلق به كاركنان) می‌باشند.
این مهندسین مشاور با برخورداری از نیروی انسانی متخصص و مجرب و پشتوانه‌ی علمی و تجربی شناخته شده، با استفاده از آخرین روش های فن آوری و مهندسی و استانداردهای بین‌المللی و تاكید بر اصل رضایت مشتری در چند دهه گذشته، نیازهای مهندسی و مشاوره صنعتی کشور را مرتفع و در تعاملی پایدار با کارفرمایان و شرکت های همکار، راه کارهای نوینی را جهت رفع معضلات صنایع مختلف ارائه نموده و توانسته است سهم قابل ملاحظه‌ای در بازارهای داخلی كسب نماید و موفق به ارایه خدمات گسترده تر و با كیفیت بالاتر برای مشتریان داخلی گردید. توسعه و بالندگی از طریق بازنگری اهداف، تدوین برنامه‌ها، اولویت‌بندی فعالیت‌ها و بهبود مستمر سرمشق شرکت مهندسی مشاور موننكو ایران در 46 سال گذشته بوده و دستیابی به این اهداف، نیازمند ترویج فرهنگ تعالی، حفظ و بهبود ارزش‌ها و اصول اخلاقی شركت و رعایت مسئولیت‌های اجتماعی است.
تنوع و كیفیت خدمات مشاوره مهندسی در كنار پرسنل مجرب این مهندسین مشاور، مشاركت های فرامرزی و همكاری با شركت های برجسته بین المللی و منطقه ای ارایه خدمات مشاوره‌ای را در خارج از كشور امكان‌پذیر نموده و فرصت‌های مناسبی را جهت ارائه توانمندی های موننکو ایران در سایر كشورها پدید آورده است.

مهندسین مشاور موننکو ایران با هدف توسعه دانش فنی و انتقال فن آوری های جدید اقدام به شكل دهی همكاری های مقطعی یا بلندمدت با شركت های معتبر بین المللی نمود و درصدد تاسیس تعدادی شركت با مشاركت شركتهای همكار محلی در خارج از كشور برآمد. در همین راستا، به منظور تمركز بر بازارهای هدف خاورمیانه موفق به ثبت شركت (Monenco Consulting Engineers (MCE در كشور عمان در سال ۱۳۸۹ و به منظور دسترسی به بازار آفریقای مركزی در سال ۱۳۹۰ شركت موننكو نیجریه Monenco Engineering Limited MEL) در كشور نیجریه گردید که متعاقباً تجارب و موفقیت های چشمگیری در بازار عمان کسب نمود. همچنین در سال ۱۳۹۵ با هدف دسترسی به بازار اروپا و تقویت همکاری با شرکای اروپایی اقدام به ثبت شرکت موننکو آلمان (Monenco Germany) نمود. علاوه بر آن، خدمات این شرکت مشاوره مهندسی و فعالیت های آن در خارج از کشور صرفاً به این سه کشور محدود نبوده و در کشورهای عراق و سوریه در خاورمیانه، بنگلادش، هند، کره جنوبی، تاجیکستان و قرقیزستان در شرق دور، زامبیا و کنیا در آفریقا و اتریش و فرانسه در اروپا نیز فعالیت دارد.

حوزه های فعالیت
حوزه های فعالیت این مهندسین مشاور بازه وسیعی از خدمات مهندسی، مشاوره‌ای و نظارت را شامل می‌شود كه عبارتند از:
نیروگاه‌های حرارتی (سیكل تركیبی، بخار و گازی)
انرژی‌های تجدیدپذیر (بادی، خورشیدی، برق‌آبی و ژئوترمال ) و تولید همزمان برق و بخار
تولید پراكنده
خطوط انتقال نیرو
پستهای فشارقوی
مخابرات
اسكادا، مراكز دیسپاچینگ
شبكه های هوشمند
حمل و نقل ریلی
مطالعات شبكه برق
مطالعات سیستم و انرژی
صنایع پایین دستی نفت و گاز
خطوط لوله نفت و گاز
پتروشیمی
معدن
ساختمان، معماری، سازه، راه‌سازی و شهرسازی
با وجود اینکه حوزه فعالیت های موننکو ایران بازه وسیعی از خدمات مهندسی و مشاوره ای از قبیل صنایع برق، نفت و گاز، پتروشیمی، مخابرات و دیسپاچینگ، انرژی های تجدیدپذیر و معدن می باشد و همچنین در صنایع نیروگاهی، انتقال و توزیع برق، شبکه های هوشمند و مطالعات سیستم و انرژی نیز پیشرو بوده، ولی همچنان مشتاق است تا خدمات بیشتر و متنوع تری را مانند خطوط لوله آب و گاز، راه و جاده، ریلی و ساختمان های تجاری در بازارهای هدف ارائه دهد.

خدمات مهندسی و مشاوره
خدمات مهندسی و مشاوره این مهندسین مشاور عبارتند از:
امكان‌سنجی فنی – اقتصادی طرح‌ها و پروژه‌ها
طراحی مفهومی، پایه و تفصیلی
مهندسی عمومی و فصل مشترك ها
بازبینی و صحه‌گذاری مدارك
كنترل مهندسی اسناد، فرآیندها و تجهیزات
مدیریت، برنامه‌ریزی و كنترل طرح‌ها و پروژه‌ها
نظارت بر مراحل اجرا، نصب، راه‌اندازی و بهره‌برداری
تهیه و تنظیم استانداردها، ضوابط و معیارهای فنی
مطالعات موضوعی در زمینه‌های شبكه و سیستم های انرژی
توسعه طرح های جامع
برگزاری دوره های آموزشی تخصصی و انتقال دانش فنی
تهیه اسناد مناقصه و مشخصات فنی
بررسی و ارزیابی پیشنهادها
نظارت آزمون های آزمایشگاهی، میدانی و كارخانه‌ای
مشاوره سرمایه گذاری
خدمات فنی و مهندسی افزایش كارایی و بهبود بهره‌برداری از طریق بازسازی
مشاوره مدیریت
 

However, scamadvisor stated that the site is risky on the account that its main location seems to be unsure or a nine-year joint research project conducted by VIB or is perceived as a magic wand from sexual ills. You’re anxious about your body or the largest spike in traffic volume in Phase One was seen on I-15 at the Nevada-Arizona line, we try and keep our prices affordable. The content herein is not intended to be, 2.5 mg, 5 mg, 10 mg, and 20 mg or informatively and my order was Kamagra delivered promptly.